picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Gdzie polecacie się udać w Poznaniu ?

Gdzie polecacie się udać w Poznaniu ?

Co polecacie odnośnie zorganizowania dziecku urodzin w Poznaniu, gdzie już korzystaliście z jakiegoś dobrego programu w jakiejś krainie zabaw dla dzieciaków czy coś takiego? Sprawa dość pilna;)

Geodeta22

Posty: 15

 
Na urodziny w Poznaniu dla synka zdecydowałam się na to muzeum i to była niesłychanie dobra decyzja. Dzieci zachwycone, znakomicie się bawiły, poznały legendy i mają super wspomnienia. Świetne przygotowanie.

barca 29

Posty: 13

 
Kuba jest ogromnie zadowolony po urodzinach w Poznaniu w muzeum 6D. Namawia nas, żebyśmy mu też tam właśnie urządzili. Coś w tym musi być. Chcę się przekonać na własne oczy więc plan na weekend mamy już gotowy:)

Radziu

Posty: 35

 
Nie miałam pojęcia, iż to takie ekstra muzeum w Poznaniu. Tak to już jest, iż jak człowiek ma pod nosem to nie dostrzega, nie idzie, a jak daleko to się wybiera i niezwykle chce. Teraz już wiem, iż jest tu super.

Miner-ooo

Posty: 9

 
Nie byle która okazja:) Mnie niesłychanie ujęło to muzeum w poznaniu i zatem wszystkim polecam. To niezwyczajne miejsce, z jakiego wychodzi się z rumieńcami na twarzy:) Mówię serio, koniecznie trzeba je odwiedzić.

dzannne

Posty: 15

 
Dobrze zrobiłam, iż zaufałam mojej mamie, która zabrała dzieciaki do tego muzeum. Z takimi atrakcjami w Poznaniu jeszcze się nie zetknęły:) Do domu przyjechały rozpromienione, zadowolone i ciągle sobie jeszcze coś opowiadają, chcą iść jeszcze raz. Jedyny mankament tego miejsca, iż nie chciały pójść spać o stałej porze – za sporo wrażeń;)

dobryjoy

Posty: 21

 
Zachęcam do odwiedzin tego muzeum w poznaniu. To jest niezwykłe miejsce, a technologie jakie tu zastosowano robią ogromne wrażenie na odwiedzających. Pełno tu hologramów, chcesz dotknąć i się nie da, łapiesz się na tym i jest odjazd:) Ale nie polecam dla dzieci mniejszych niż 4 latka, zbyt dużo wrażeń.

pawel253

Posty: 13

 
Podsyłam link do mega fajnie zorganizowanych urodzin w Poznaniu http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html. Wcześniej była to kraina zabaw, ale to miejsce nie ma sobie równych, zobaczcie opis na stronie koniecznie. Bardzo polecam.

23-Obert

Posty: 13

 
Z taką atrakcją w Poznaniu dawno nie miałam do czynienia. Moja córcia jest po prostu zakochana w tym miejscu i od kilku tygodni zjawiamy się tam systematycznie co weekend:) Najbardziej podoba jej się tam atmosfera tajemniczości, niezwykle dobry pomysł. Pomysłodawcom należy się wielki szacunek. Polecam każdemu odwiedzić to miejsce.

Trener

Posty: 31

 
W takim wydaniu legendy Poznania są jeszcze ciekawsze. Pomysłodawca naprawdę wykazał się swoją wyobraźnią, każdemu polecam to miejsce. Super wrażenia, tym niezwyklej dla naszych pociech, które kochają taką rozrywkę, ale również lubią chłonąć wiedzę.

tigra32

Posty: 15