picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Przełęcz pod chłopkiem, gdzoe poczytam ?

Przełęcz pod chłopkiem, gdzoe poczytam ?

Hejka. Niedawno znajomy polecał mi szlak na morskie oko, jednak zapomniałam o jego szczegółach. Czy ktoś z Was jest w stanie podać najpopularniejsze szlaki w to miejsce?

zimosik6

Posty: 8

 
Bardzo długo szukałam w Internecie rzetelnych informacji o tym, jak wygląda szlak na rysy. Wiem, że wiele zależy m.in. od preferencji miłośników górskich eskapad.

namok

Posty: 17

 
Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście o szlakach na rysy dowiedzieli się choćby z ogólnodostępnych źródeł tj. Internet. Jestem w pełni przekonany, że będziecie w stanie odszukać niezmiernie sporo przydatnych informacji. Przynajmniej tak było w moim przypadku, co postanowiłem stwierdzić :-)

plertoo3

Posty: 20

 
Mam stuprocentową pewność, że szlak na kościelec spodoba się każdemu. Więcej na jego temat możecie przeczytać chociażby tutaj: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/11/szlak-na-koscielec-koscielec-trudnosci.html. Macie opisane zarówno trudności, na które możecie się natknąć.

Posty: 18

 
Nie mam już zielonego pojęcia, który szlak na morskie oko będzie rekomendowany ze względu na mój stopień zaawansowania, gdy wziąć pod uwagę górskie wędrówki. Poczytam Wasze podpowiedzi.

beata77

Posty: 11

 
Chcąc poznać szlak na szpiglasowy wierch należałoby skupić się na porządnych publikacjach, które mogą pochwalić się pewną renomą. W przeciwnym wypadku możemy opierać plany swojej podróży na niesprawdzonych informacjach, które mogą wprowadzić nas w błąd i stać się źródłem problemów.

nantusia

Posty: 9

 
Niesłychanie polecam przełęcz pod chłopkiem, na jaką docierałem szlakiem zielonym, któremu sprosta praktycznie każdy. Należy wziąć jednak pod uwagę, iż przełęcz odnajduje się na sporej wysokości nad poziomem morza, a w związku z tym wędrówka może okazać się niektórym dość męcząca :-)

bartek33

Posty: 15

 
Długo zastanawiałem się nad tym, który szlak na rysy wybrać. Zabieram się za lekturę wypowiedzi dostępnych na tym forum dyskusyjnym. Być może niektóre porady okażą się pomocne. Przyznam szczerze, że niezmiernie na to liczę. Życzę miłego dnia wszystkim forumowiczom!

sonicsquad

Posty: 24

 
Mam sprawdzony szlak na rysy, który nigdy mnie nie zawiódł. W razie zainteresowania mogę Wam go szczegółowo opisać. Wystarczy, że ktokolwiek będzie chciał go poznać. Nie jest on najkrótszy, natomiast uwzględnia fajne widoki, jakie towarzyszą wędrówce. Tak to wygląda :)

Polaczek90

Posty: 23

 
W sieci bardzo dużo można przeczytać o szlakach na kościelec. Polecam jednak traktować te informacje z pewną rezerwą. Najlepszym źródłem informacji są osoby, które faktycznie znają się na górach. Na pozostałe informacje należałoby wziąć pewną poprawkę.

Klarka45

Posty: 21