picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Do jakiego muzeum w Kołobrzegu się wybrać ?

Do jakiego muzeum w Kołobrzegu się wybrać ?

Dzień dobry. Zależy mi na odnalezieniu jakichś atrakcji w Kołobrzegu, jakie pożądane byłoby zwiedzić z dziećmi. Będą szykowały mi się tam wczasy, więc poszukuję informacji o mieście.

Gucio

Posty: 19

 
Poza muzeum spodobały nam się rejsy w Kołobrzegu. Niezmiernie oryginalny pomysł te meleksy i lektor, który opowiada ciekawostki, legendy, już dawno się tak dobrze nie bawiłam. Kino umywa się do tego, których emocji dostarcza nam muzeum.

miko_poz

Posty: 19

 
To muzeum dla dzieci w Kołobrzegu gorąco wszystkim polecam http://muzeum6d.pl. Dla rodziców z maluchami gwarantowane super spędzone chwile, pełno wrażeń, ekstra sprawa.

345_14

Posty: 17

 
Nie znałem wcześniej tego miejsca, lecz jak zacząłem rozglądać się za atrakcjami w Kołobrzegu jakie mógłbym odwiedzić z dziećmi to odnalazłem to muzeum i polecam każdemu. Z tyloma wrażeniami co tu jeszcze nigdy nie miałem do czynienia. Dla maluchów super frajda, lecz i rodzice mogą tu sporo skorzystać.

marq

Posty: 17

 
Szkoda, że nie wiedziałam o tym muzeum w Kołobrzegu, byłam latem nad morzem:( Lecz nic się nie stało, skorzystam w tym roku. Weszłam na stronę, super wszystko się zapowiada. Fajjny pomysł, który zasługuje na słowa uznania. Z tego co wiem to podobne muzeum jest w Poznaniu, też z legendami.

erwin_15

Posty: 22

 
To całkiem różne rejsy w Kołobrzegu niż można sobie wyobrazić:) Na nas wszystko zrobiło wrażenie. To całkiem różne przedstawienie historii niż w tradycyjnej formie muzealnych wystaw. Tego jeszcze nigdzie było, polecamy:)

gregcie@

Posty: 26

 
To całkiem inne rejsy w Kołobrzegu niż można sobie wyobrazić:) Na nas wszystko zrobiło wrażenie. To całkiem inne przedstawienie historii niż w tradycyjnej formie muzealnych wystaw. Tego jeszcze nigdzie było, polecamy:)

WielkiBO

Posty: 10

 
Niecodzienne miejsce, pełne magii i wszystko w nim jest inne niż w zwykłym muzeum w Kołobrzegu. Nam bardzo się podobało, zwłaszcza zapach bryzy morskiej i jabłuszek w rybackiej chacie.

Boss

Posty: 34