picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Tajlandia indywidualne wakacje, poleci ktoś ?

Tajlandia indywidualne wakacje, poleci ktoś ?

Witam gorąco, bo pytanie mam o Azję. Czy ktoś z was wybrał indywidualne wakacje i od czego w ogóle zacząć szukanie? Niesłychanie dziękuję za każde info.

Lechu351

Posty: 13

 
Z biurem nigdy w życiu. Już mieliśmy raz okazje jechać i okazało się fatalnie, a miało być oczywiście pięknie. Jak Azja to tylko indywidualne wakacje, które samemu sobie planujemy. Osobom, które pierwszy raz się tam wybierają polecam pomoc agencji turystycznych, które mają elastyczną ofertę.

Kitas

Posty: 16

 
Phuket to również moje najpiękniejsze miejsce na liście, jeśli chodzi o egzotyczną wyspę. Trekking naturalnie dał najbardziej w kość, albowiem pracę z mężem mamy siedzącą. W takich plenerach sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej. Zakochaliśmy się w wyglądzie dżungli. Lepszej przygody nie ma :D

Gruamer

Posty: 13

 
Jak nurkowanie i te sprawy to tylko Tajlandia :D Miałem ostatnio dylemat, co wybrać, ale dobrze, że znajomi podpowiedzieli Phuket wyspę egzotyczną z naprawdę mega atrakcjami. Korzystałem z tej agencji turystycznej http://thailand-trips.pl.

oooo_ooo

Posty: 17

 
A ja nadal nie mam pojęcia na co zdecydować się w ramach tej Azji :( Mówią, że lepsze indywidualne wakacje, bo mniej udręki z czasem, ale jakbym chciała pojechać z dzieckiem, to chyba bezpieczniej z biurem.

Babeczka

Posty: 14

 
To się mylisz, bowiem wiele jest propozycji objazdowych typu Tajlandia birma wycieczki itp. Ogólnie w tym regionie dają klientom na swobodę odpoczynku, więc można korzystać. Nie jest źle, jeśli chodzi o ceny.

@marcelko

Posty: 20

 
Jak mają być faktycznie fajne podwodne wakacje, to polecam Tajlandię. Tam na wyspach są porządne warunki i pełno atrakcji na dnie :D Miałem okazję korzystać w zeszłym roku. Podobało mi się i chyba w tym też wrócę.

alibali

Posty: 17