picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Nowoczesne karnisze jakie pomocy!??

Nowoczesne karnisze jakie pomocy!??

Dzień dobry. Z racji nietypowego pomieszczenia pod uwagę biorę szyny sufitowe. Czy uważacie, że to rozwiązanie godne zainteresowanie czy lepiej sobie po prostu odpuścić ich zakup?

Dzięki za podpowiedzi.

oligart6

Posty: 35

 
Dzień dobry. Niedawno odwiedziłem hurtownię karniszy i byłem zdziwiony, bo ceny były niesłychanie zbliżone do tych, jakie oferowane są w sklepach internetowych.

Na szczęście dowiedziałem się, że obowiązują przy małych zamówieniach, a moje raczej się klasyfikowało jako duże, bo potrzebowałem karniszy do całkiem sporego obiektu, który wykończeniem się zajmowałem.

Killer85

Posty: 23

 
Hej. Miałem kłopot ze zbyt dużą ilością światła, a niekiedy z prywatnością, gdy sąsiedzi wręcz zaglądali mi do okna. Na szczęście moje problemy rozwiązała roleta dzień noc jaką zastosowałem. Jest o tyle dobra, że niekiedy mogę zasłonić tylko dół okna i nikt nie widzi, co się u mnie dzieje, a od góry wpada do mojego pomieszczenia światło, więc nie siedzę jak w piwnicy. Kupowałem tutaj: http://www.studio-dekor.pl.

Franuś

Posty: 20

 
Cześć.
Coraz częściej w domach znajomych dostrzegam nowoczesne karnisze i w sumie się nie dziwię, bo pasują one do bardzo różnych wystrojów wnętrz, a jednocześnie są dostępne w wielu rozmiarach oraz kolorach. Sam zastanawiam się nad zrealizowaniem podobnego zakupu.

ymuert00

Posty: 22

 
Hej. Osobiście nie byłem przekonany do stosowania karniszy, lecz do takiego rozwiązania przekonała mnie żona. W sumie obecnie podzielam jej zdanie, albowiem bez karniszy mielibyśmy „gołe” okna, a takie wyróżniają się i wcale nie w żaden pozytywny sposób :)

Boss

Posty: 34

 
Dzień dobry. W sumie nie wyobrażam sobie ludzi, którzy nie korzystają z karniszy. Przecież to praktyczne rozwiązanie, jakie pozwala zastosować firankę bądź zasłonę.

Ma walory zarówno estetyczne, jak i może w atrakcyjny sposób uchronić przed nadmiernym oświetleniem, wścibskimi sąsiadami i po prostu nadać charakter pomieszczeniu.

dariuszek1878

Posty: 23

 
Witam serdecznie.

Nie byłem przekonany czy do mojego pokoju będzie pasował karnisz metalowy, ale szybko zweryfikowałem swój pogląd odwiedzając kolegę. Zastosował on karnisze z metalu w całym domu i wydają się one dość uniwersalnym rozwiązaniem nadającym Siudo zastosowania absolutnie wszędzie.

zapala81

Posty: 32

 
Cześć.

Długo wahałem się czy szyna sufitowa będzie odpowiednim rozwiązaniem, aby powiesić na niej firankę. Kolega podsunął mi pomysł, aby wziąć szynę sufitową dwutorową, gdyż z jej wykorzystaniem mógłbym zastosować także firankę, jak i zasłonę.

Poszedłem tym tropem i w rezultacie udało mi się kupić fajny produkt w niesłychanie atrakcyjnej cenie :)

Azazel412

Posty: 28