picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Kupony rabatowe, warto ?

Kupony rabatowe, warto ?

Chcę spytać o usługę zamiany środków z konta na kody rabatowe? Czy to idzie w miarę sprawnie, czy się długo czeka? Każdego miesiąca zostaje mi kasa, z którą nie wiem co zrobić?

Złoty

Posty: 10

 
Wiadomo, że ci wszystkiego nie zwrócą, natomiast to i tak jakaś opcja odzyskania niewypłaconych środków na koncie. Też muszą zarobić:) Ale tu jest dobrze jeśli chodzi o przelicznik pieniędzy na punkty i zatem korzystam z tego serwisu choć rejestrowałem się na paru.

pantin

Posty: 26

 
Wiadomo, że ci wszystkiego nie zwrócą, ale to i tak jakaś opcja odzyskania niewypłaconych środków na koncie. Też muszą zarobić:) Ale tu jest dobrze jeśli chodzi o przelicznik pieniędzy na punkty i dlatego korzystam z tego serwisu choć rejestrowałem się na kilku.

Koko45

Posty: 13

 
Jestem po pierwszej wypłacie prowizji w tym serwisie, nie było żadnych problemów. Tak jak piszą tak jest. Pieniądze dostałem za dwa dni od zlecenia, długo nie czekałem, jak to niektórzy narzekają. Trzeba doczytać wszystkie informacje, to i przelew będzie szybki kochani.

Gregor55

Posty: 33

 
Bardzo sprawnie działający serwis http://zamiensms.pl. Masz tu dostęp do własnego konta paysafecard i robisz z kasą co chcesz. Możesz ją wypłacić lub skorzystać z innych promocyjnych warunków zakupów itd.

Pendrzeec

Posty: 17

 
Szkoda, że wcześniej nie wpadłam na ten serwis, bo kilka razy przepadła mi niemała kwota. Teraz będę już korzystała z zamiany SMS na kody rabatowe, bo wkurzam się niemiłosiernie jak coś tracę.

grzes3345

Posty: 26

 
Mnie zależy na wypłacie prowizji więc nie będę zbierał punktów do kuponów. Wolę przelać sobie jakąś kwotę jak już mi się zgromadzi. Polecam akurat ten serwis bowiem jak przeanalizowałem ma najlepszy cennik.

joasia

Posty: 14

 
To nie żadna ściema, ani naciąganie ludzi na pieniądze. Cała rzecz w tym, iż po prostu można odzyskać kasę z konta. Na moim zebrało się wiele niewypłaconych środków na koncie, wobec tego szukałem jakiegoś rozwiązania. Teraz wiecznie zlecam sobie przelew i kasa przydaje się chociażby na weekendowy wypad do pubu;)

Fajaaa

Posty: 14

 
Tu chodzi o to, że zaczynasz korzystać z takich możliwości pomału. Zbierasz sobie, masz konto paysafecard i w każdej chwili możesz zrobić co zechcesz z kasą, którą tak czy inaczej nie da się wykorzystać na nic.

RuFiK

Posty: 11

 
Prędko przyszło prosto poszło, niemniej jednak gram dalej:) Poważnie rzecz biorąc stale zlecam sobie wypłatę prowizji i jest to w moim przypadku opłacalne. Koniecznie poczytajcie o ofercie, jak macie jakieś zalegające środki na koncie w telefonie.

Lupusx

Posty: 14