picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Szukam na telefon nowych mp3 do pobrania ?

Szukam na telefon nowych mp3 do pobrania ?

Hej, macie jakąś swoją ulubioną stronkę z mp3 za darmo? Fajnie byłoby, żeby jakość była w miarę, albowiem to, co ostatnio ktoś mi polecił było niezłym śmietniskiem, a nie portalem z muzyką.

Mr Boks

Posty: 13

 
To ja mam chyba pecha, albo poszukuję mp3 na telefon za darmo, których po prostu nie mają. No właśnie chodzi chyba o to, iż za darmo więc szału nie ma i nie będzie. Pozdrawiam.

@marcelko

Posty: 22

 
Bawiłem się programami do downloadu muzyki. Ale jest w necie trochę wartościowych stronek z darmowymi mp3, na których można znaleźć dobrą muzykę. Też wyczaiłem tę stronkę i nawet kilka razy udało mi się ściągnąć cały album. Polecam i wszystkich gorąco pozdrawiam.

oligart6

Posty: 31

 
Mnie również odpowiada stronka. Nie jestem osobą wymagającą i potrzebowałam po prostu troszkę muzyki na telefon. To rzeczywiście darmowe mp3 i nikt nie woła od nas kasy, nie pobiera z konta w telefonie. Więc spokojnie ściągajcie.

Cziczin

Posty: 28

 
A mój telefon padł i również cała muzyka. Jestem tu na forum i na pewno skorzystam z waszych poleceń jakiejś darmowej muzy. Mam nadzieję, iż nie trzeba się rejestrować na tej stronce i płacić za te mp3 na telefon. Kiedyś się naciąłem więc teraz jestem ostrożny:) pozdrawiam i życzę wszystkim owocnego downloadu.

Michaś

Posty: 28

 
Ja ściągnęłam sobie wiele fajnych mp3 na telefon z tej stronki http://www.thebestmp3.pl. Bardzo sporo muzyki i to rzeczywiście i też nowej, zatem bardzo polecam. Poza tym znakomita jakość. Już dawno nie widziałam tak ciekawego miejsca z darmową muzyką w internecie.

Michaś

Posty: 22

 
Od niedawna dopiero zacząłem się interesować czy są jakieś atrakcyjne stronki, gdzie można ściągać mp3 na telefon i wcale nie jest tak, iż nie ma. Mnie udało się znaleźć kilka atrakcyjnych miejsc, z jakich jestem usatysfakcjonowany. To w sumie zależy od tego, kto jaki gatunek muzyczny preferuje i których kawałków szuka.

jesika

Posty: 21