picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Ile kosztuje założenie podsłuchu?

Ile kosztuje założenie podsłuchu?

Witam serdecznie. Czy aplikacja Spyphone umożliwia rejestrowanie rozmów telefonicznych? Będę mógł je później odsłuchać np. przez stronę internetową? Bardzo zależy mi na takiej możliwości.

dominikk5

Posty: 20

 
Pozytywnie oceniam spyphone, ponieważ zakres jego funkcjonalności jest wręcz genialny. Jest w stanie monitorować naprawdę wszystko, co użytkownik robi z wykorzystaniem telefonu komórkowego – nawet odwiedzane strony internetowe. Śmiało polecam wszystkim!

pstry

Posty: 19

 
Polecam wszystkim podsłuch w telefonie, który odnalazłem w ofercie http://spyphonesoft.pl.

Jasne i klarowne zasady współpracy, wielkie możliwości aplikacji, jaka jest niezwykle zaawansowana. Sposób wykorzystania tej aplikacji to już słodka tajemnica każdego lub każdej z nas :)

BerciQ89

Posty: 18

 
Kilka razy zdarzyło się, że pracownicy wykonywali prywatne rozmowy z firmowego telefonu. Przyłapałem ich, ale nie miałem pewności. Dopiero niedawno skorzystałem z aplikacji spyphone, którą zainstalowałem w telefonie. Mam teraz możliwość tego, aby na bieżąco kontrolować czy ktoś nie przesadza z prywatnym dzwonieniem podczas pracy.

Banaś23

Posty: 21

 
Zawsze wydawało mi się, że podsłuch w telefonie to ostateczna metoda na sprawdzenie zamiarów poniektórych osób.

Teraz mam nastoletnią córkę, jaka ma problemy i nie miałem skrupułów, aby zainstalować jej aplikację, jaka monitoruje wszystkie jej rozmowy i wiadomości.

alibali

Posty: 17

 
Osobiście nie byłem zdziwiony tym, ze podsłuch w telefonie to kosztowna sprawa. Przecież wszystkie negocjacje są nagrywane i przesyłane na serwer, tak samo jak wiadomości, fotografie oraz inne materiały, jakich żądamy. Utrzymanie takich serwerów i rejestrowanie absolutnie wszystko odpowiednio kosztuje, więc musimy i odpowiednio dużo płacić za usługę ;)

Lalka

Posty: 24

 
Osobiście nie byłem zdziwiony tym, ze podsłuch w telefonie to kosztowna sprawa. Przecież wszystkie rozmowy są nagrywane i przesyłane na serwer, tak samo jak wiadomości, zdjęcia oraz inne materiały, jakich żądamy. Utrzymanie takich serwerów i rejestrowanie absolutnie wszystko odpowiednio kosztuje, więc musimy i odpowiednio dużo płacić za usługę ;)

345_14

Posty: 17

 
Odnosząc się do Waszych pytań mogę polecić Wam zdecydowanie najbardziej popularną w naszym kraju aplikację, jaka winna spełnić Wasze oczekiwania. Mam na myśli bez wątpienia spyphone, jaka jest rozwijana od kilku lat, dzięki czemu stale rośnie jej zakres funkcjonalności. Miesiąc jej używania to koszt około 279 zł.

Nikuś23

Posty: 22

 
Każdemu, kto jest zainteresowany tym, aby posadzić podsłuch w telefonie chciałbym od razu zaznaczyć, że to nie jest tanie rozwiązanie. Niektórzy wyobrażają sobie, że to pluskwa w telefonie, a tak faktycznie da radę załatwić sprawę za pomocą aplikacji, jaka rejestruje wszystkie ruchy użytkownika telefonu.

basu

Posty: 23

 
Szukałem aplikacji, która będzie w stanie nagrywać rozmowy odbywające się za pomocą mojego telefonu komórkowego. Dopiero po kilku dniach trafiłem na spyphone.

Byłem pod wrażeniem, gdy sprawdziłem jej specyfikację. Obecnie zastanawiam się nad tym, aby zakupić licencję na tą aplikację na miesiąc próby.

Aniusiaaa1

Posty: 27