picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

"Ostatni Klaps" by Mariusz Pujszo

"Ostatni Klaps" by Mariusz Pujszo

Cześć. Niedługo premiera komedii „Ostatni Klaps” Mariusza Pujszo. Wybieracie się może do kina? Co sądzicie o takim pomyśle na fabułę.

zacher123

Posty: 14

 
Dawno już nie było żadnej fajnej polskiej komedii. Ostatnio kojarzę „Kac Wawa”, ale to raczej nie na plus.

klosert

Posty: 19

 
22 maja ma być premiera komedii „Ostatni Klaps” więc możesz wybrać się ze znajomymi. Z tego, co przeczytałam opinie i zapowiedzi, to film naprawdę śmieszny może się okazać, więc idealnie nadaje się właśnie na taki wieczór z przyjaciółmi.

umberko3

Posty: 31

 
Coś słyszałam o nowej komedii Mariusza Pujszo, ale szczerze mówiąc to nie widziałam jeszcze żadnego jego filmu. Co on nakręcił? Wiecie może?

TomekK

Posty: 18

 
Mariusza Pujszo kojarzę z Ojca Mateusza i Kac Wawa jako aktora, to zobaczę czy sprawdzi się jako scenarzysta.

Kowalski

Posty: 21

 
22 maja ma być premiera nowej komedii Mariusza Pujszo, więc możesz poczekać i wybrać się właśnie na to. Recenzje ma fajne.

sesef

Posty: 29

 
Myślę, że ze znajomymi to najlepiej na jakąś komedię iść. Tylko niestety moim zdaniem coraz mniej śmiesznych, takich nowych tematów w filmach, więc niektóre komedie już nudzą.

dropss

Posty: 15