picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

wynajem busów kraków, która firma ?

wynajem busów kraków, która firma ?

Poszukuje firmy, która zajmuje się wynajmem luksusowych busów, ale nie wiem, do kogo ma się zgłosić. Byłoby dobrze gdyby to był samochód w pełni wyposażony z jakimś mocnym silnikiem. Polecacie jakąś firmę?

transerwis

Posty: 2

 
Jeśli ktoś się interesuje wynajmem busów i to luksusowych to tutaj https://www.andrive.pl ma ofertę dla siebie. To jest odpowiednia firma do tego zadania. Sprawdźcie sami.

Grudziii2

Posty: 5

 
Ofert z wynajem busów jest dość dużo, ale większość z nich to dostawcze samochody, które mają słabe wyposażenie. Aby znaleźć luksus na kółkach to trzeba się trochę bardziej postarać. Trzeba stawiać na taką firmę, która jest wiarygodna i pewna. Wtedy mamy naprawdę bardzo dobrze przygotowane samochody do drogi.

muzyczny55

Posty: 5

 
Wybraliśmy mercedesa v klasa na wynajem i było super. Pojechaliśmy nad morze. Nie pamiętam żeby się tak komfortowo czymkolwiek innym podrożało. Polecam.

iDoRy

Posty: 10

 
W internecie można znaleźć różne oferty od takich firm. Warto sprawdzać, co to za samochody i jakie mają roczniki. Wtedy wiemy czy można się takim samochodem udać na zagraniczny wyjazd. Auto ma być w stu procentach sprawne.

dominikk6

Posty: 10

 
W internecie można odnaleźć różne oferty od takich firm. Należałoby sprawdzać, co to za samochody i które mają roczniki. Wówczas wiemy czy można się takim samochodem udać na zagraniczny wyjazd. Auto ma być w stu procentach sprawne.

Lupusx

Posty: 9

 
Prowadzę własną firmę i raz na jakiś czas wynajmujemy właśnie takiego busa żeby zabrać klienta z lotniska. Jechałem nim kiedyś i uważam, iż, mimo iż to przecież samochód dostawczy to ma komfort jak klasa premium. Niczego w takim samochodzie nie brakuje i można naprawdę miło i komfortowo spędzić czas w podróży.

quios

Posty: 13

 
Jeśli jedzie siedem osób w takim dużym samochodem to koszty są naprawdę niskie. Im dłużej się ten samochód wynajmuje tym mniej się płaci w przeliczeniu na każdą dobę.

SZczecinek23

Posty: 3

 
Korzystałem z firmy andrive i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Mają mercedesy V klasa tak wyposażone, że trudno byłoby to wszystko wymienić. Mocne samochody i do tego mają napęd na cztery koła. Super.

zimek123456

Posty: 10

 
Jeżeli jedzie siedem ludzi w takim dużym samochodem to koszty są faktycznie niskie. Im dłużej się ten samochód wynajmuje tym mniej się płaci w przeliczeniu na każdą dobę.

dagmarka

Posty: 3