picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

strony www Łódź, polecicie ?

strony www Łódź, polecicie ?

Warto stworzyć stronę firmową, jeżeli się ma jednoosobową działalność gospodarczą? Namawiają mnie do tego, lecz nie za bardzo wiem, co robić? Co mi możecie doradzić?

FalaSmiechu

Posty: 1

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

Kuniarz

Posty: 5

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeżeli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeśli firma jest dostępna w internecie to ma większe szanse na odnalezienie klientów nie tylko ze swoich okolic, ale z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w paru językach.

Kitas

Posty: 7

 
Można skorzystać z darmowych szablonów, ale dla firmowej strony to nie za bardzo będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, która będzie wizytówką.

namok

Posty: 3

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, dlatego zastanówmy się czy są potrzebne? Na pewno są, ale trzeba stworzyć taką stronę, jaka jest przyjazna dla naszego klienta, bo wtedy o wiele chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się znajduje.

Uroczy Boys

Posty: 6

 
Bez strony dziś nie ma klientów. Dzisiaj każdy, jeżeli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, która ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Pożądane byłoby mieć dokładnie to samo.

dydyś45

Posty: 19

 
Niby stronę można wykonać we własnym zakresie, ale trzeba się na tym znać. Tym bardziej, iż obecnie trzeba wykonać stronę responsywną, jaka działa na wszystkich urządzeniach.

TomekK

Posty: 7

 
Projektowałem amatorsko strony internetowe, ale schodzi się przy tym za długo. Lepiej dać to komuś, kto się na tym zna, bo wtedy wiemy, że wykona to zadanie o wiele lepiej. To nie jest łatwe, dlatego jeśli ktoś nie ma czasu na zdobywanie wiedzy to korzysta z pomocy odpowiedniej firmy.

Laleczka

Posty: 2

 
Firmę o stron www w Łodzi znajdziecie na https://www.icp.info.pl. Polecam skorzystać z tej oferty, bo naprawdę znają się na tym, co robią. Mnie bardzo pomogli i stworzyli super stronę www.

Wraczki333

Posty: 13

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, zatem zastanówmy się czy są konieczne? Na pewno są, niemniej jednak trzeba stworzyć taką stronę, jaka jest przyjazna dla naszego klienta, bowiem wówczas o sporo chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się odnajduje.

Ptaszyna

Posty: 8