picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

pizzeria bydgoszcz, opinie

pizzeria bydgoszcz, opinie

Gdzie zamawiacie pizzę? Od jakiegoś czasu nie jestem już zadowolona z lokalu, któremu dawałam zarabiać :) Może polecacie jakąś nową lub starą pizzerię w Bydgoszczy, o której nie wiem?

Miki

Posty: 3

 
No właśnie, a jakie dokładnie ciasto preferujecie? Grube czy cienkie? Kiedyś lubiłam puchatą pizzę, ale odkąd zjadłam w Bydgoszczy cienkiego placka wprost zakochałam się w takim właśnie spodzie. No i oczywiście w stylu wegetariańskim.

alujas

Posty: 12

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno znajdziesz pizzerię w Bydgoszczy, w której możesz zarezerwować stoliki. Szczególnie jak twoi goście rozpoczną domawiać coś z menu ;)

barca 29

Posty: 13

 
To strona ekstra pizzerii w Bydgoszczy www.piratto.pl. Mają pizze wegetariańskie i z mięskiem. Naprawdę wyborne ciasto. Takie jak lubię najbardziej. Znają się na swojej robocie, a poza tym przywożą zawsze gorącą pizzę. Nie czeka się godzinami, jak ma to miejsce w innych lokalach.

Kobitka22

Posty: 5

 
Nie jadłam pizzy z kaparami, ale ogólnie lubię wegetariańskie. Nie bardzo pasuje mi mięso. Z tego, co widzę u nas w Bydgoszczy powstaje coraz więcej fajnych pizzerii. Pozdrawiam.

dariuszek1878

Posty: 23

 
Łamię się i to często. Zwykle, gdy nachodzi mnie pokusa, to zamawiam pizzę do domu. Mamy w Bydgoszczy kilka fajnych pizzerii. Ale można zrobić własną pizzę z mniejszą ilością kalorii :)

klimner56

Posty: 11

 
Znakomicie, że wątek dobrej pizzy w Bydgoszczy został podjęty :) Chwalę temat, bo sama jestem zainteresowana jakimś fajnym lokalem, gdzie można posiedzieć i zjeść smacznego chrupiącego placka.

Dresik

Posty: 13

 
Najgorsze jest to, że jak zamawiasz pizzę, to z reguły przywożą ją zimną lub delikatnie ciepłą. Jeszcze chyba nigdy nie byłem w pełni zadowolony z zamówienia. W Bydgoszczy jest sporo pizzerii, ale naprawdę chyba żadna z nich nie jest do końca w porządku, jeśli chodzi o dowozy. No chyba, że się mylę. Możecie mnie poprawić.

mnichh-1

Posty: 16

 
Fajnie byłoby, gdyby jakaś pizzeria w Bydgoszczy była otwarta po północy. Często mam głoda właśnie wtedy. Wiem, że to niezdrowo tak objadać się na noc, ale cóż mój głód nie wybiera, kiedy mnie dopadnie. Najlepszą pizzą, jaką jadłem to chyba była z kaparami. Zamówiła dziewczyna, a ona zna się na smakach :)

amrmas22

Posty: 9

 
U mnie jak ma być pizza, to koniecznie z mięsem. Muszę czuć, że pojadłem. Najlepiej jakaś wołowinka :) Również czekam na propozycje lokali w Bydgoszczy. Może ktoś mnie tu mile zaskoczy, gdzie można zamawiać pizzę po północy, w niedziele i święta ;)

czarodziej

Posty: 14