picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Gdzie zamówię domowe obiady na telefon we Wrocławiu ?

Gdzie zamówię domowe obiady na telefon we Wrocławiu ?

Mam pytanko odnośnie obiadów domowych na telefon. Chętnie skorzystałbym z takiego cateringu do biura dla pracowników. Jeśli polecacie jakieś miejsce we Wrocławiu, to dajcie znać, niezmiernie dziękuję.

inhuman

Posty: 12

 
Polecam to miejsce http://bardomowy.com. Mam nadzieję, że i wam posmakują te obiady domowe na dowóz. Bardzo szybko realizują zamówienia, a poza tym można u nich zamówić sobie na stałe obiady np. do pracy. Warto zajrzeć na stronkę, polecam szczególnie tym, którzy lubią polską kuchnię, ale mają też inne;)

alujas

Posty: 18

 
Pracuję w firmie budowlanej i mamy właśnie od nich taki catering., Każdemu smakuje. To domowe obiady i menu jest naprawdę smaczne. Polecam sobie coś zamówić od nich i samemu się przekonać, iż idealne.

E-GOista

Posty: 17

 
Ogólnie nie mam zastrzeżeń do takich miejsc, które trudnią się obiadami domowymi na telefon, ale jednak smak nie jest do końca domowy. Może to tylko moje odczucie, ale jednak coś w tym jest. Wiadomo, że jak człowiek jest głodny w pracy, to zje wszystko i dlatego też czasem z takich miejsc korzystam. Pozdrawiam i życzę smacznego;)

Biudzibudzio

Posty: 15

 
Są i rybka, pulpeciki, zupki, schabowy nasz kochany po prostu domowe obiady. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć jedno, jest potrzeba to się zamawia, a jak jest się głodnym to wszystko smakuje. Mnie najbardziej odpowiada we wrocławiu też właśnie ta knajpka.

kombo87

Posty: 18

 
No też uważam za słuszne domowe obiady na dowóz, do końca nie byłam do nich przekonana, jednak już jestem po swoim pierwszym razie, więc mogę się wypowiedzieć, iż jest smacznie i można korzystać :) Polecam i pozdrawiam.

Max Pejnn

Posty: 25

 
Moi znajomi bardzo często zamawiają sobie domowe obiady na telefon. Podobno można zamówić sobie taki pakiet na jakiś okres wtedy wychodzi jeszcze taniej. Z tego co słyszałam takie obiady nie są złe, ani drogo to nie wychodzi. Być może kiedyś też będę musiała skorzystać :)

Mr Frog

Posty: 22

 
Polecam nie bać się domowych obiadów na dowóz, bo gotują w takich miejscach smacznie. Nigdy nie spotkałam się z byle którym obiadem, a dość wielokrotnie zamawiam takie właśnie jedzonko. Zupa czy drugie danie nie ma różnicy, wszystko jest smaczne.

Krzysio

Posty: 28

 
Mama podsunęła mi ostatnio taki domowy obiad na dowóz bowiem była chora i nie miała siły stać w kuchni. Jestem pod wrażeniem smakowym i pewnie nie raz jeszcze skorzystam z takiej uczty, mnóstwo i smacznie jak w domciu:)

Kitas

Posty: 13