picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Czy macie domową siłownię? Jak podchodziliście do projektowania, gdzie ćwiczycie na co dzień?

Klarkaa45

Posty: 4

 
Umiejętnie trzeba łączyć aeroby z treningiem siłowym, bo bez tego nie ma właściwego postępu.

TomekK

Posty: 7

 
Jak gryfy kompletujesz to polecam zaciski gwiazdkowe, a nie te elastyczne popularne na siłowniach, bo masz pewność, że nic się z nimi nie stanie. No i przyda się od czasu do czasu konserwacja stali.

Intro_69

Posty: 10

 
Spójrz na ten projekt https://www.k-sport.com.pl/pl/shop/product/167,wyciag-treningowy-do-sciany-k-sport-silver-200kg, niewiele miejsca zajmuje i moim zdaniem idealny do domowej siłowni, bo nie potrzebujesz rozbudowanego wyciągu, a i tak uniwersalne ćwiczenia zrobisz bez problemu. Mam ten wyciąg, drążek rozporowy, piłkę treningową, matę i uniwersalną ławeczkę rozkładaną. To wystarczy, żeby zrobić ogólnorozwojówkę. Kolejna inwestycja to prawdopodobnie orbiterek lub bieżnia elektryczna. Zależy, jak wykombinuję z miejscem.

Marti

Posty: 7

 
Technika wykonywania powtórzeń jest kluczowa, a nie ciężary. Mój trener personalny ciągle to powtarzał i miał rację, bo całkowicie się rozwinąłem na tej zasadzie.

alujas

Posty: 18

 
Założyłem mini siłownię w pokoju, bo po prostu czasami nie ma motywacji, aby iść na trening, a w domu nawet kilkanaście minut treningu daje już jakąś tam ulgę psychiczną, że się utrzymało dyscyplinę.

Boss

Posty: 7

 
Dobry zawodnik z ławeczką tylko sobie poradzi. Ćwiczeniami z masą ciała można potężną siłę zbudować. Ja też na drążku sporo wiszę, żeby rozciągnąć kręgosłup.

Joe

Posty: 10

 
Nie tylko sprzęt się liczy, ale też dobre, szerokie lustro. Bez lustra nie ma moim zdaniem dobrej, nawet domowej siłowni.

piehoot

Posty: 30

 
Idź do człowieka, który ma już siłownię i niech ci rozpisze, co i jak. Nawet za kasę. Można się dogadać.

jarcio00

Posty: 7