picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Sprzęt sportowy - sklep online

Sprzęt sportowy - sklep online

Jak podchodziliście do tworzenia domowej siłowni, czy się sprawdza, czy często trenujecie? Wszystkie porady mile widziane.

Gruamer

Posty: 3

 
Stosuję wałki treningowe, ale to już wyższa szkoła jazdy https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_WALKI-ROLLERY-176.html. Do treningu domowego idealna sprawa, bo masz górę robioną perfekcyjnie. Koordynacja ruchowa się poprawia, a już nie wspominam o totalnie twardych mięśniach brzucha. Na samym wałki treningowym schudłem swojego czasu 5 kg, a nic innego nie robiłem. Tylko to.

miś_biały

Posty: 18

 
Domowa siłownia pozwala ci utrzymać reżim treningowy, nawet jak nie bardzo masz formę na wyjście. W sezonie jesienno-zimowym idealna sprawa. Nienawidzę czekać na sprzęt w sezonie zimowym.

Michaś

Posty: 7

 
Nie ma postępu niestety bez zwiększania obciążeń. W kalistenice też to możesz zastosować, zamiast katowania wielu powtórzeń.

saradonin

Posty: 5

 
Trzeba częściej zmieniać plany treningowe, jeżeli wpadasz w stagnację i domowa siłownia to też ciekawy sposób, żeby trochę zmienić rutynę.

Posty: 10

 
Najlepszy trening jest na świeżym powietrzu, więc domową siłownię zalecam planować w plenerze, nawet z kimś zaprzyjaźnionym. Bez partnera treningowego trochę ciężko się zmotywować.

Sarenka

Posty: 5

 
Technika to zawsze priorytet, a niekoniecznie jakość sprzętu. Musisz najpierw ogarnąć z trenerem personalnym nowy sprzęt. Niektórzy trenerzy wpadają na domowe siłownie bez problemu, nawet pomagają w ich optymalizacji.

oligard

Posty: 21

 
Sprzęt sportowy praktycznie nie traci na wartości, więc nawet, jak się pomylisz to sprzedasz bez problemu. A domowa siłownia to teraz naprawdę popularna sprawa.

Gurumax

Posty: 13