picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Gdzie kupię w dobrej cenie worek Bushido? Zależałoby mi żeby można było taki worek dociążyć do 50 kg nawet. Ktoś, coś? Zamawiał ktoś może ostatnio coś takiego online? Ile daliście?

Phylu

Posty: 7

 
Ja to nigdy nie miałem problemu z nadwagą, mogłem jeść do woli i nie tyłem. Ale ma to też drugą stronę medalu – mega trudno mi zawsze było zrobić masę i jakoś wyglądać, siłowo nigdy nie byłem i chyba nie będę mocarzem....

Boss

Posty: 14

 
Wiadomo że dużo zależy od tego jak będzie się używało konkretnych ławeczek i drążków. Jak ktoś waży 70-80 kg a jak ktoś ma 120-140 kg wagi to jednak będzie miało wpływ na trwałość sprzętu...

Klarka34

Posty: 25

 
Przez pewien czas miałem karnet do dużego klubu fitness (to jakoś pracodawca załatwial taniej) ale jakoś mi takie miejsca nie pasują. Więcej tam jest lanserki przy lustrach i prężenia niż faktycznego trenowania.

Różyczka

Posty: 7

 
Jest teraz duży wybór sprzętu do siłowni, można sobie kupić już absolutnie wszystko. Kiedyś z dostępnością było dużo gorzej. Pamiętam że moim pierwszym przyrządem do ćwiczeń był drążek montowany w drzwiach, we framudze. Prosta mała rzecz a trening wychodził z tego mocarny.

Michaś

Posty: 29

 
Sam to staram się ćwiczyć regularnie ale nie jest to jakiś zawodowy trening. Średnio dwa razy na tydzień zahaczam o siłownię. I tak moim zdaniem nieźle, ale planuję w przyszłości trochę podkręcić obroty...na pewno własny sprzęt na chacie by mi to ułatwił.

CHatka-eKo

Posty: 17

 
Dobre stacjonarne drążki do ćwiczeń można kupić od K Sport. Mają też bardzo dużo praktycznych drązków ściennych ale ja akurat wolałem nie wiercić w ścianie tylko ustawić sobie taki drążek normalnie oddzielnie na podłodze. Jest wygodnie stabilnie, nic się złego ze stalą nie dzieje.

Justynka45

Posty: 12

 
Popularne są teraz różnego typu ćwiczenia z kettlebell, wygląda to w sumie jak kula do pchania z uchwytem. Nie wiem skąd taka moda akurat na ten gadżet. Nie mogę tego pojąć :P

czesławek

Posty: 13

 
najlepiej łączyć siłownię z jakimś treningiem bardziej dynamicznym. Sam się ostatnio zapisałem na judo i jestem mega zadowolony. Tak naprawdę można jednym ruchem człowieka obezwładnić jeśli zna się podstawy takich zapasów.

bobuś34

Posty: 12

 
Witam. U mnie w siłowni w piwnicy tego sprzętu jest dużo, uzbierało się przez ostatnie 5 lat, ale prawda jest taka że głównie korzystam z ławeczki do brzuszków i tyle.

ym-9090

Posty: 7