picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

treningi jiu Jitsu Poznań, gdzie szukać ?

treningi jiu Jitsu Poznań, gdzie szukać ?

Wiecie coś nas temat jiu Jitsu w Poznaniu. Słyszałem o jakiś klubie, niemniej jednak nie mogę teraz go nigdzie odszukać. Chce się sprawdzić w czymś nowym i zapisać na treningi.

file444

Posty: 5

 
Polecam bjj w Poznaniu. Zgłoście się do klubu http://bjj-poznan.pl, a zobaczycie, że warto. Wiele się tam nauczyłem i każdego zainteresowanego walkami tam wysyłam. Można trenować tam jeszcze boks i jeszcze coś. Sami możecie sobie to na stronie klubu sprawdzić.

labuh

Posty: 12

 
Trenowałem bjj w Poznaniu, lecz to nie było dla mnie. Tutaj trzeba mieć kondycje, a u mnie było z tym problem. To, zatem dałem sobie spokój i teraz mam rower.

wiesław11

Posty: 12

 
Sam trenuje, bo nie mam czasu i ochoty na bieganie po klubach. Można to zrobić przede wszystkim obecnie gdzie filmów instruktażowych jest niezwykle sporo. Koleżanki mąż trenował gdzieś w Poznaniu, niemniej jednak nie mam z nim teraz kontaktu. Dopytam może jutro coś więcej w tym temacie będą mógł Wam powiedzieć.

nero45

Posty: 5

 
Szczerze przyznam, że bardziej wolę jakieś MMA obejrzeć w telewizji. Nie chciałbym walczyć z kimś na żywo. Oglądanie jest fajne, lecz tylko to. Nie poradzę Wam, co wybrać i gdzie konkretnie się zgłosić, albowiem to nie moja bajka.

Motospec

Posty: 10

 
Wysłałem swojego syna na sztuki walki i jestem usatysfakcjonowany. Chłopak nie do poznania. Dla mnie super, wobec tego polecam innym. Sam dawniej trenowałem, lecz teraz wiecej siedzę poprzez komputerem. Takie czasy, trenowanie jest w porządku, lecz trzeba jeszcze wyżywić rodzinę, a pogodzenie wszystkiego nie jest bezproblemowe.

Yuri20

Posty: 14