picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

ogrzewania w domu jednorodzinnym

ogrzewania w domu jednorodzinnym

Ogrzewanie w domu, zachęcam do dyskusji nad wszystkimi pomysłami i poradami zakupowymi ułatwiającymi życie.

Kitas

Posty: 2

 
Ogólnie mamy syf prawny i ekologiczny. Teraz jeszcze UE wyskakuje z tym ograniczeniem emisji do skrajnych wartości. Ostatni moment na inwestycje w OZE właściwie, żeby się wyrobić.

klimnny6

Posty: 4

 
Wziąłem klasyczny kocioł gazowy w https://grambet.pl/oferta i mają nawet niewielkie rozmiary. Junkers, prosty w serwisowaniu generalnie, nic się złego nie dzieje. Można uzupełnić sobie później przez nich o technologie OZE nieruchomość, jeżeli masz takie życzenie.

Różyczka

Posty: 14

 
Sensowne panele fotowoltaiczne z całym osprzętem znajdziesz w https://grambet.pl/fotowoltaika, nawet doskonałe okablowanie i zabezpieczenia elektryczne, co mnie pozytywnie zaskoczyło, bo jestem pośrednio zawodowo związany z branżą. Od węgla trzeba uciekać za wszelką cenę. Zapowiada się za kilka lat tragedia, więc uniezależnienie nieruchomości lepiej potraktować poważnie.

Fanatyk

Posty: 9

 
Mam ceramikę łazienkową od https://grambet.pl/oferta, a jeszcze niedawno rozszerzyłem o grzejniki łazienkowe. Jeden grzejnik w łazience, a praktycznie w całym mieszkaniu czuję ciepło. Wystarczy taki grzejnik, żeby normalnie funkcjonować nawet przy zimniejszych dniach. Jestem zadowolony ze współpracy. To sklep, który się nastawia na obniżenie kosztów ogrzewania u klienta i nieźle im to wychodzi przyznam szczerze.

Hihi_WWW

Posty: 2

 
Też uważam, że uniezależnienie energetyczne to absolutna podstawa w tych czasach, a jeżeli masz warunki i dobry projekt to można naprawdę wiele zyskać. Sklep, w którym kompleksowo się zaopatrzysz to https://grambet.pl/fotowoltaika i moim zdaniem warto z nimi porozmawiać, bo funkcjonują na dość trudnym rynku, ciągle coś nowego się pojawia, przeceny. Jeżeli dobrze zakupy zaplanujesz to myślę, że dużo zaoszczędzisz.

Pyszności2

Posty: 10

 
Indywidualna wycena i porównanie to zawsze dobry pomysł, bo masz mniej więcej przegląd branżowy i dziwne, że ludzie tak nie działają.

Joe

Posty: 4

 
Możesz popytać. Wiem, że oni https://grambet.pl/fotowoltaika ogarniają jeszcze realnie dofinansowanie na kolektory. Dopłata 45% nikomu nie zaszkodzi :) No i kolektory od polskiego producenta, a dla mnie to wiele znaczyło. Polacy bardzo dobre rzeczy robią, marka Hewalex. Polecam zobaczyć i na żywo ocenić. Oni niedaleko Poznania przyjmują klientów.

Laleczka

Posty: 2

 
Dzięki za polecenie. Właśnie przejrzałem i akurat jest grzejnik, który chyba kupię. W ogóle ceny miło zaskakują :)

Marioleczka

Posty: 11

 
Grambet ma dobrych konsultantów od OZE i rekuperacji, nawet coś ogarniają z dofinansowaniem, albo odsyłają do znajomych marek i wszystko się terminowo kręci.

abardyt

Posty: 7