picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Arduino LCD

Arduino LCD

Witam serdecznie. Obecnie nie mam pojęcia, jaki zestaw Arduino powinienem wybrać. Możecie mi powiedzieć, co byłoby adekwatnym zakupem dla osoby początkującej, która zaczyna dopiero z programowaniem?

czerusek

Posty: 11

 
Coraz częściej widzę na tym forum pytania o zestaw Arduino, co mnie niezwykle weseli, gdyż także od niego zaczynałem, a teraz jestem już zdecydowanie bardziej zaawansowany w ten klocki. Powiem szczerze, że zaczynając nie miałem zielonego pojęcia na ten temat, niemniej jednak jak widać ciężką pracą człowiek jest w stanie faktycznie niezwykle sporo osiągnąć. Bez wahania kupujcie takie zestawy.

Oct714

Posty: 20

 
Na podstawie Waszych informacji i doświadczeń dokonałem wyboru i nabyłem odpowiedni wyświetlacz Arduino LCD. Zastanawiałem się wcześniej nad tym, ile powinien mieć kolumn, wierszy, co przekładało się na ilość znaków, jakie mieścił na ekranie. Dokonałem wyboru wyświetlacza z zielonym podświetleniem, choć miałem do wyboru jeszcze niebieskie :)

Oct714

Posty: 18

 
Wybór Arduino LCD, który sprostałby moim oczekiwaniom trwał stosunkowo krótko. Wystarczyły dwa dni porównania poszczególnych ofert, abym dokonał produktu, który jest adekwatny do moich potrzeb. W razie czego mogę podpowiedzieć zarówno Wam.

Sarenka

Posty: 28

 
Sam w przeszłości kupowałem zestaw Arduino, który kosztował mnie zaledwie 150 zł.

Składał się on z niesamowicie wielkiej liczby elementów, jakie postanowiłem wykorzystać na etapie nauki. Nie żałuję, bo odkryłem niezwykle ciekawe rzeczy i zmieniłem nawet nieco zawód.

Cziczin

Posty: 28

 
Dla mnie http://abc-rc.pl/Arduino to najlepszy sklep z modułami Arduino, z którym miałem kiedykolwiek do czynienia. Przekonacie się o tym we własnym zakresie, gdy nie będziecie zdecydowanym klientem, a oni poświęcą Wam faktycznie niezmiernie sporo czasu, abyście dopasowali produkt do swoich indywidualnych potrzeb. Szczerze polecam, albowiem jeszcze będę u nich kupował! :)

Wariat

Posty: 32

 
Wybierając sklep z Arduino i różnymi modułami pożądane byłoby zwrócić spostrzeżenie, aby nie wcisnęli Wam byle czego. Polecam pokazać jakiemuś niezwyklej fachowemu koledze, z którego sklepu internetowego chcecie korzystać i co kupić. Ja tak zrobiłem i nie żałuję.

ertumer

Posty: 21

 
Sam w przeszłości kupowałem zestaw Arduino, który kosztował mnie zaledwie 150 złotych.

Składał się on z niesamowicie dużej liczby elementów, które postanowiłem wykorzystać na etapie nauki. Nie żałuję, bo odkryłem niezwykle ciekawe rzeczy i zmieniłem nawet nieco zawód.

Krzysio

Posty: 28