picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

poradniki o technologii, poszukuję!

poradniki o technologii, poszukuję!

Liczę na waszą pomoc. Przygotowuję plan remontu :) Mam nadzieję, że uda mi się wykonać go we własnym zakresie. Szukam artykułów o domu. Dokładnie wskazówek dotyczących stylizacji itd. :D

Winect56

Posty: 6

 
Mam podobny problem. Jak na razie nie stać mnie na żadnych doradców itd. Może dzięki poradom uda mi się coś konkretnego wybrać dla własnej firmy. Uważam, że dla chcącego nie ma nic uciążliwego i wobec tego poszukuję rzetelnych poradników o marketingu. Może dzięki odbiję się od dna :D

Nikuś23

Posty: 22

 
Widzę, że polecacie dużo fajnych portali. Jak tylko znajdę czas, sprawdzę wszystkie. Mam nadzieję, że uda mi się w końcu znaleźć coś naprawdę ekstra, gdzie poczytam o wszystkim i nie będzie to przysłowiowe mydło i powidło. Najbardziej interesują mnie poradniki o technologii.

Kostek7

Posty: 24

 
A ja wreszcie zabieram się porządnie za siebie, dlatego szukam poradników o zdrowiu. Też muszę przejrzeć wasze polecenia. Na pewno znajdę wśród nich coś ciekawego. Widzę, że nie jestem jedyną osobą, która zaczyna poważnie myśleć o zdrowiu. Gdy człowiek przekroczy pewien wiek, jego myślenie jest już zupełnie inne ;)

mmmm56

Posty: 9

 
Sprawdź sobie artykuły o finansach na tej stronie http://citymag.pl/jak-promowac-firme-na-facebooku/. Niezwykle ciekawy portal poradnikowy, na jakim odszukałem wiele rzetelnych informacji, które mi się przydały. Polecam.

firunter

Posty: 13

 
A ja poszukuję czegoś ciekawego z poradników o finansach. Myślę nad własną działalnością, lecz wciąż się waham. Budżet nie pozwala mi na tak dużą inwestycję. Niestety to branża, która potrzebuje dość olbrzymiego wkładu, co oczywiście od dłuższego czasu nie pozwala mi ruszyć z kopyta. Jak coś konkretnego polecacie, czekam :)

Hoteowo24h

Posty: 18

 
Gdy robiliśmy z mężem remont domu, opieraliśmy wyłącznie na poradnikach internetowych. Przeczytaliśmy mnóstwo artykułów w kategorii dom i remonty i udało się. Mój mąż to złota rączka, a dla mnie znalezienie info nie stanowi żadnego problemu ;)

alus

Posty: 9