picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

poradniki o technologii ??

poradniki o technologii ??

Poszukuję wartościowych artykułów w kategorii dom. Jak coś polecacie, to dajcie znać. Planujemy remont, a więc olbrzymie zmiany. Jak coś, czekam i z góry dziękuję za pomoc.

Mier56

Posty: 7

 
Ktoś tu pisał, że my faceci nie znajdziemy niczego przydatnego dla siebie na portalach lifestylowych. Bzdury. Nie tak dawno czytałem bardzo dużo ciekawych poradników o technologii właśnie w serwisie lifestyle. Jestem o wiele bogatszy w wiedzę, więc się nie zgadzam z opinią :D Pozdrawiam i nalegam nie piszcie głupot.

Lupusx

Posty: 17

 
Ja też lubię poczytać poradniki o zdrowiu. Cenię porady dotyczące zdrowej żywności, jakieś przepisy itp. Im częściej zaglądam do internetów, tym lepiej karmię moją rodzinkę i jesteśmy zdrowsi. Nie ma to jak porady bez wychodzenia z domu. Macie swój ulubiony serwis?

tomeix

Posty: 15

 
Polecam ten portal lifestylowy http://citymag.pl/oszczednosc-kosztow-biurowych/. Jeszcze nie natknęłam się na tak rzetelną stronkę w sieci, która mieściłaby tak dużą ilość potrzebnych porad. Chętnie czytam tu artykuły dla domu, o zdrowiu i modzie.

wigry00

Posty: 8

 
Nie każdy portal lifestylowy jest okej, zatem fajnie, iż poruszony został ten wątek. Już zdążyłam się przekonać, iż artykuły nie były rzetelnie napisane. Na temat, niemniej jednak bardzo mało. A ja szukam czegoś faktycznie doświadczonego. Interesują mnie tylko gigantyczne poczytne serwisy lifestyle, którym można zaufać.

Ciapek

Posty: 25

 
Lubicie narzekać ;) Ja tam zawsze znajduję odpowiedź na pytanie w google :D Naprawdę cieszę się, że nie muszę kupować już gazet, bo na wyciągnięcie ręki mam dostęp do świetnych artykułów o zdrowiu.

Kitas

Posty: 16

 
Teraz najistotniejsze jest dla mnie skończyć generalny remont mieszkania i wybrać jakiś fajny styl do kuchni i salonu. Byłabym wdzięczna za polecenia interesujących poradników dla domu :)

Kitas

Posty: 6

 
I ufasz takim poradom? Ja podchodzę zawsze bardzo ostrożnie do takiej tematyki, w szczególności jeżeli są to poradniki o finansach. Jak zamierzam podjąć w tej kwestii jakąś istotną decyzję, radze się eksperta. Ale na pewno tak, jest wiele interesujących i wiarygodnych artykułów na dobrych stronach, z których można skorzystać.

mirekp2005

Posty: 15