picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

poradniki o technologii, portal lifestylowy

poradniki o technologii, portal lifestylowy

Gdzie najczęściej czytacie artykuły o domu? Chodzi mi porady typu, jak urządzić salon, które meble wybrać? Może macie jakiś swój ulubiony blog? Chętnie się zapoznam i dam znać.

daron64

Posty: 10

 
Niestety nie miałem przyjemności znalezienia bloga, który przykułby moją uwagę. Nawet jeśli chodzi o dziedzinę, którą się interesuję, czyli artykułami o technologii. Może komuś to się jednak udało?

cerbus34

Posty: 6

 
Najchętniej czytam artykuły o domu. To właśnie one pozwalają mi na zmiany. Najbardziej lubię wpisy o tym, jak zmienić aranżację mieszkania bez konieczności wydawania fortuny :D Jest tego trochę, dlatego mam w czym przebierać :) Poza tym czytam dużo o ludziach. Ich historiach życiowych takich, które mnie samą motywują do działania.

Dziadek

Posty: 18

 
A co z artykułami o finansach? Temat ucichł, a ja miałem nadzieję, że komuś będzie zależało na zaoferowaniu pomocy :( Na poważnie, właśnie przejrzałem już wasze polecenia i jestem zadowolony. Nawet żonie niektóre z tych portali przypadły do gustu. Dziękuję.

bymbym23

Posty: 23

 
Na tym portalu lifestylowym zatrzymałem się nieco dłużej http://citymag.pl/jaki-automatyczny-ekspres-do-kawy/. Ostatni projekt, nad którym pracowałem, wymagał zapoznania się z poczytnymi serwisami lifestyle. O dziwo znalazłem tutaj mnóstwo ciekawych porad w wielu kategoriach. Polecam sprawdzić osobiście :)

Dobruśw90

Posty: 10

 
A co z artykułami o finansach? Temat ucichł, a ja miałem nadzieję, że komuś będzie zależało na zaoferowaniu pomocy :( Na poważnie, właśnie przejrzałem już wasze polecenia i jestem zaspokojony. Nawet żonie poniektóre z tych portali przypadły do gustu. Dziękuję.

ciumar1

Posty: 7

 
Nie jestem pewna, ale to chyba ten właśnie blog, o którym sama chciałam napisać, że ma fajne artykuły o zdrowiu. Jestem pod wrażeniem ilości i naprawdę ciekawie opracowanych wpisów. Zwykle w tych sprawach jestem wybredna.

980000

Posty: 7