picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

poradniki o technologii, który portal ?

poradniki o technologii, który portal ?

Artykuły w kategorii dom. Gdzie czytacie? Może macie jakieś własne ulubione miejsce? Bloga, a może serwis lifestylowy, który dba o swoich czytelników. Potrzebuję jakiejś faktycznie rzetelnej lektury.

hertinho

Posty: 8

 
Czas chyba pomyśleć o jakimś rzetelnym kursie. Choć nie ukrywam, iż najpierw czytałem sporo artykułów o marketingu na blogach i portalach. To pomogło mi liznąć wiedzy. To jednak zbyt mało, żebym był pewien rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej. Jak myślicie?

Illilakip

Posty: 33

 
Mnie interesują poradniki o marketingu. Też chętnie sprawdziłbym jakieś, które polecacie, bowiem wam pomogły. Branża jak wiadomo, jest dość szeroka i odpowiednio każdy dobry artykuł pomaga odnaleźć się w tej dziedzinie.

wigry00

Posty: 8

 
Lubię czytać poradniki o technologii. Ciekawi mnie wszystko, co teraz wymyślają :) Czasami aż trudno uwierzyć, że można mieć co czynienia z takimi rzeczami. Jak macie jakieś własne propozycje blogów czy serwisów, to chętnie poczytam. Polecajcie, dawajcie :D Z góry dzięki.

alliknet5

Posty: 11

 
Sprawdzę, albowiem sama jestem zainteresowana poradnikami o zdrowiu. Już od dawna mam w planach przejście na zdrowy tryb życia, w szczególności że to ostatni gwizdek na to, by mieć dzidziusia. Jak coś dam znać, czy znalazłam coś ciekawego dla siebie. Pozdrawiam i dziękuję za propozycję.

quios

Posty: 11

 
Każdy dobry artykuł czy poradnik przybliża wiedzę. Książki, a nawet porady na portalach są bardzo okej. Kurs jak najbardziej. Zanim zacząłem własny biznes, czytałem dużo artykułów o finansach właściwie na każdej stronie. Niektóre powielały się, ale to nic straconego. Później zdobyłem się na kurs. Polecam i pozdrawiam.

Julian

Posty: 13

 
Artykuły dla domu są według mnie najbardziej przydatne. Czytam zwykle o urządzaniu mieszkania i zdrowym gotowaniu. To duża porcja rzetelnej wiedzy, która przydaje się każdej młodej pani domu ;)

Kruk

Posty: 21

 
Regularnie korzystam z porad na portalu http://citymag.pl/smartshoe-inteligentne-buty-dla-sportowcow/. Najwięcej artykułów o zdrowiu, natomiast widziałam, iż kategoria marketing jest też dość spora. Można poczytać również porady na temat finansów.

pawel253

Posty: 15

 
A dokładnie które poradniki dla domu czytasz? W dużo miejscach porady powielają się i piszą wciąż to samo. Chciałabym odnaleźć naprawdę jakiś rzetelny serwis, który liczy się z czytelnikiem i nie pozwala na marnej jakości artykuły pisane byleby pisać. Napisz, gdzie czytasz porady, albowiem jestem niezwykle ciekawa.

Babeczka

Posty: 18