picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

wycena firmy, proszę o pomoc

wycena firmy, proszę o pomoc

W banku prosili mnie o wycenę marki, ale nie wiem za niesłychanie jak to wykonać? Są firmy, które się tym zajmują czy można to w jakiś sposób wykonać na własną rękę?

Rico

Posty: 2

 
Jeśli ktoś chce zlecić wycenę znaku towarowego to na stronie https://attuario.pl znajdzie pomoc firmy, jaka, na co dzień się tym zajmuje. Pracują tam eksperci, którzy na wszystkim się niesłychanie dobrze znają. Oni Wam pomogą.

wom_ww

Posty: 27

 
Jeśli kogoś interesują wyceny firmy to najlepiej jest szukać odpowiedzi u źródła. Kontaktujemy się z firmą, jaka zatrudnia specjalistów. Jeden z nich wszystko nam wytłumaczy. Każda firma jest inna, wobec tego oni muszą być niesłychanie dobrze obyci w tym temacie. To im pozwala na wykonywanie tego zadania rzetelnie i profesjonalnie.

labuh

Posty: 5

 
Według mnie, jeśli konieczna jest doświadczona wycena firmy to trzeba od razu jechać z tym do ekspertów. We własnym zakresie zawsze zauważymy wartość, a wielokrotnie nawet nie wiemy, w jaki sposób się za to zabrać. Oni są w tym niesłychanie dobrze obeznani, dlatego chętnie będą nam pomagać. Wystarczy się z nimi skontaktować i uzgodnić warunki.

Joe

Posty: 16

 
Nigdy nie zlecałem wyceny znaku towarowego, lecz znajomy miał z tym jakiś problem. Musiała do pomocy wzywać jakiś fachowców, którzy wszystko obliczali.

FalaSmiechu

Posty: 5

 
Nigdy nie zlecałem wyceny znaku towarowego, ale znajomy miał z tym jakiś problem. Musiała do pomocy wzywać jakiś specjalistów, którzy wszystko obliczali.

mmmm56

Posty: 9

 
Niestety nie pomogę, bo akurat w swojej firmie nie zajmują się takimi sprawami. Trzeba zapytać tych, którzy są blisko księgowości. Może to księgowa może robić sama? Nie wiem, ale raczej takie wyceny to temat dość trudny.

Sarenka

Posty: 7

 
Odprawami to chyba u nas księgowa się zajmowała. Nie wiem, albowiem się tym nigdy nie zajmowałem. Wiem, że trzeba brać przy wycenie pod spostrzeżenie kodeks pracy i umowę, w jakiej znajduje się wynagrodzenie. Wówczas określa się kwotę, jaka należy się pracownikowi.

daria34

Posty: 16

 
Z tego, co wiem to wycena firmy jest procesem dość złożonym. Nie każdy może to robić. Do tego konieczne są specjalistyczne uprawnienia i referencje.

szablonyallegro

Posty: 4