picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

siatka do kontenera, jaka firma ?

siatka do kontenera, jaka firma ?

Potrzebuję nabyć solidną i mocna siatkę na kontener. Ładunki będą prawdopodobnie również przenoszone przy pomocy takiej siatki. Co dokładnie polecacie? Gdzie nabyć i na co zwrócić uwagę?

mniszek

Posty: 10

 
A jest jeszcze polietylen. Znacie ten materiał? Może też jest dobry? Pytam, bo będę musiał zabezpieczyć transport dokładnie w kontenerach i mam dylemat. Potrzebne mi będzie solidne zabezpieczenie – siatka do kontenera, jaka będzie odporna na styczność z różnymi materiałami.

Klara323

Posty: 18

 
Jak pragniesz zakupić porządnej jakości siatkę na kontener, to zerknij na tę stronę https://ochronne.com.pl/58-siatki-ochronne-na-kontenery. Sam tu kupowałem. Siatka świetnie sprawdza się w transporcie do zabezpieczenia.

MrGargamel

Posty: 25

 
No właśnie bezwęzłowa siatka na kontener. O to mi chodziło. Czyli pytać o taki materiał, czy raczej wszystkie siatki zabezpieczające są produkowane w ten sposób. Pilna sprawa, piszcie. Z góry dziękuję.

Joe

Posty: 16

 
No i można też dodać, iż siatka na kontener nie jest droga. Nawet jak wybierzesz siatki z dodatkowymi wzmocnieniami, nie będzie cię to sporo kosztowało. Szukając sposobu na zabezpieczenie w transporcie, nie znalazłem lepszego.

marcin225

Posty: 15

 
Montowanie takiej siatki nie stanowi żadnego problemu. Poza tym to raczej jedyny trwały sposób, jeżeli towar ma być przez dłuższy czas na zewnątrz. Korzystam z siatki na kontener i uważam, że to sprawdzony trwały sposób.

miko_poz

Posty: 15

 
Warto też dodać, że polipropylenowe siatki na kontenery są siatkami odpornymi na działanie substancji chemicznych. W ich przypadku rzeczywiście można mówić o mega wytrzymałości.

FOTOhihi

Posty: 4

 
Ja również polecam polipropylen. To solidne tworzywo. Mam taką siatkę na kontener i nie mam z nią żadnych problemów. Jeśli chodzi o montaż i demontaż prosta sprawa. Jestem bardzo zadowolony z jakości.

Orange444

Posty: 9